Новини ліцею

День української хустки

Хай стане хустина навік
оберегом для роду
Хай множить жіночу красу
Підкреслює нашу природу
Зібрані кошти від проведеної акції «Смакуй куліш, зігрій солдата», у сумі 5500 грн. були передані мамі Оніщука Олександра, нашого випускника, який захищає Україну, для придбання дрона.

День Збройних Сил України

6 грудня в навчальному закладі було проведено ряд заходів із вшанування воїнів ЗСУ. Учні груп кухарів провели акцію для збору коштів на дрон для ЗСУ.

Спортивні змагання з волейболу в ліцеї

У ліцеї проходять спортивні  змагання на першість навчального закладу з волейболу між навчальними групами.

Спортивні змагання з волейболу в м. Рівне

23.11.2023 року в м. Рівне на базі ВПУ-1 відбулися спортивні змагання з волейболу серед юнаків в залік обласної спартакіади закладів ПТНЗ. Команда нашого ліцею здобула перемогу над командами Володимирецького професійного ліцею, Дубнівського професійного ліцею, Квасилівського професійного ліцею.
Поступилися командам Рівненського професійного ліцею, Клеванського професійного ліцею і в підсумку здобула 7 місце серед закладів професійно-технічної освіти.

День Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи у ліцеї був проведений літературно-музичний івент.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Учні гуртожитку обговорили важливі питання сьогодення: що таке толератність, які риси толерантної людини, чому важливо бути толерантним а також взяли участь у квесті: написали побажання для незнайомої людини, слова подяки батькам та вибачення людині, яку нещодавно образили, розгадали ребуси, пограли в «Шифрувальника», подарували один одному сердечко з висловами відомих людей про толерантність.

Конкурс-виставка "Хліб-найбільший скарб"

У навчальному закладі відбувся конкурс-виставка «Хліб-найбільший скарб», у якому взяли участь працівники та учні ліцею. Найоригінальніші хлібини за своєю рецептурою випічки надіслані в Музей хліба🍞

У закладі стартував І етап учнівських олімпіад

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Поліські пересмішники" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Тиждень за професією "Муляр; пічник; штукатур"

Радіодиктант національної єдності 2023

Першість ліцею з футболу

З 19 вересня по 25 жовтня 2023 року в ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» пройшли спортивні змагання на першість навчального закладу з футболу між навчальними групами. В змаганнях прийняли участь 10 команд. Переможцями першості стали:  група №5 (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр) — І місце, група №6 (столяр будівельний, паркетник, верстатник деревообробних верстатів) — ІІ місце, група №7 (муляр, пічник, штукатур) — ІІІ місце

Учасники першого відбіркового етапу обласного пісенного конкурсу "Поліська січ", ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Спортивні змагання

12 жовтня 2023 року в м. Рівне відбулися спортивні змагання з шах та настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти в залік обласної спартакіади ПТНЗ.
Команда дівчат з шах нашого навчального закладу в складі Мельник Софії (група №4) та Яковчук Марії (група №13) зайняла ІІІ місце в
спартакіаді. Команда юнаків з настільного тенісу в складі Шулевського Валентина (група №9) та Кручка Володимира (група №5) зайняла ІV місце в спартакіаді серед 16 команд.

Тиждень природничих дисциплін

👉Урок ментального здоров’я «В гармонії із собою та світом»🫶
👉STEAM-дослідження «Вивчення географічних оболонок Землі»🔭
👉Екологічний хакатон «Сучасні проблеми забруднення довкілля в Україні» 🏞️
👉Географічний квест «Мандрівка Україною»
👉Хімічний воркшоп «Властивості та застосування металів»🧪

ІV Міжнародний урок доброти

В рамках тижня природничих дисциплін учні ліцею долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин 🐈‍⬛🐕🦜

Всеукраїнський флешмоб до Дня ментального

В Соснівському професійному ліцеї відбулося військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України. У цьому заході прийняли участь всі учні навчального закладу. В програму свята увійшли девіз, конкурси строю та пісні між навчальними групами, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Рада учнівського самоврядування ліцею провела ярмарок-продаж домашніх виробів. За виручені кошти були придбані 4 павербанки потужністю 50000 mAh, які згодом відправили нашим воїнам-випускникам на бойові позиції у Донецьку область.

Військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України

В Соснівському професійному ліцеї відбулося військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України. У цьому заході прийняли участь всі учні навчального закладу. В програму свята увійшли девіз, конкурси строю та пісні між навчальними групами, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Стажування електрогазозварників

Викладач спецдисциплін Сергій Онофрейчук та майстер виробничого навчання Олександр Чикалюк удосконалили свої професійні навички шляхом стажування у навчальному центрі FRONIUS, європейського виробника сучасного зварювального обладнання ( м.Стрій, Львівська область)

День вчителя

З нагоди Дня працівника освіти у закладі відбувся святковий захід на який був запрошений майстер виробничого навчання, який прибув із зони бойових дій (на даний час у відпустці).

Шукаємо таланти

Щорічно, з метою виявлення творчих здібностей серед учнів перших курсів, в ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей», на початку нового навчального року, проходить мистецьке дійство під назвою «Шукаємо таланти». А також участь в обласному конкурсі «Мій талант», що проходить в рамках проєкту «Арт — терапія для дітей війни» організованим НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області.

Всесвітній день прибирання

16 вересня, в день Всесвітнього дня прибирання колектив ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» долучився до акції «World Cleanup Day».
🌳🌍Хай небо буде мирним, а Україна чистою💛💙

Початок навчального року

Хвилиною мовчання та гімном України розпочався новий навчальний рік у нашому ліцеї. Ряди першокурсників поповнили більше сотні юнаків та дівчат, адже будевельник — це напрестижніша, найавангардніша професія🇺🇦

ВСТУП_2023

 
📣Відбулося засідання приймальної комісії і ми щиро вітаємо абітурієнтів, які стали студентами нашого закладу💛💙🧑‍🏫
📢Набір учнів за професіями
🧑‍🏭Електрогазозварник
👷Робітник-будівельник
🧑‍🔧Столяр
продовжено до 1 жовтня, кількість місць обмежена🔥

День Прапора України

Сьогодні 23 серпня 2023 року у ліцеї урочисто був піднятий Державний Прапор України🇺🇦

Відбувся звіт директора про роботу у 2022-2023 н.р.

Відбувся звіт директора ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» Олега Шеремета про роботу у 2022-2023 н.р..

Олег Валерійович проаналізував основні напрямки діяльності колективу, акцентував увагу на перспективах розвитку закладу. Більшістю голосів членів трудового колективу роботу керівника визнано задовільною.

Випуск 2023

Завдячуючи Українським Атлантам — ЗСУ, сьогоднішнього ясного, погожого дня ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» під звуки Державного гімну України, під щирі вітання дирекції та трепетні настанови працівників навчального закладу проводжали у самостійне трудове життя 140 дипломованих випускників ліцею 2023 року.
Нехай їхні молоді майстерні руки стануть надійними відбудовниками незалежної переможної рідної держави!

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

17 травня 2023 року у ліцеї пройшов єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», який провела інженер інженер з охорони праці. Увага акцентувалася на захисті життя та здоров’я підлітків у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.

Перший відбірковий етап конкурсу " Талановита Україна"

Ярмарок-продаж кондитерських виробів

У навчальному закладі відбувся ярмарок-продаж кондитерських виробів. Виручені кошти у сумі чотири тисячі гривень були передані на потреби ЗСУ. А саме: для ремонту автомобіля, який дуже потрібний нашому земляку Лешуку Тарасу і його побратимам.

Тактико-спеціальні навчання

27.04.2023 року в ліцеї рятувальниками 4-го державного пожежно-рятувального поста проводилися тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей»
Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *