Новини ліцею

День відкритих дверей

Сьогодні в ліцеї було проведено День відкритих дверей. 🤝👭
Учасники заходу мали змогу ознайомитися з умовами вступу, поспілкуватися з учнями та педагогами, взяти участь у майстер-класах.
🫶Професійна орієнтація молоді👉робітничі професії👉курс на розбудову 🇺🇦 усе для перемоги💙💛

Всесвітній день здоров'я

До Всесвітнього дня здоров’я у ліцеї відбулася зустріч із лікарем-гінекологом Васюк О.Г.. Почута інформація була досить актуальною і корисною.

Спортивні змагання з армрестлінгу

28 березня 2024 року в м. Рівне відбулися спортивні змагання з армрестлінгу серед учнів закладів професійно-технічної освіти Рівненської області. Команда учнів нашого навчального закладу в складі Семенюка Андрія -гр. №3, Бойчука Назара – гр. №4, Лукавецького Андрія – гр. №5, Прокопчука Володимира – гр. №7 прийняла участь в обласній спартакіаді та зайняла 8 місце серез 17 навчальних закладів. Прокопчук Володимир в особистому заліку виборов ІІ місце у ваговій категорії 55 кг.

Тиждень математичних дисциплін

💰🧮Фінансово-економічна та математична грамотність є важливими у будь-який професії, тому тиждень математичних дисциплін був насиченим та цікавим👇
💙Вікторина “Хочу мати власну справу”
💛Економічні посиденьки ” Фінансова
подушка безпеки”
💙 Математичне дослідження
“Многогранники навколо нас”
💛 Практикум ” Побудова таблиць Ехеl”
✍️ Навчаємося 💪Розвиваємося📖
🫶Наближаємо перемогу🇺🇦

І відбірковий етап конкурсу української естрадної пісні "Юна зірка"

Навчання дорослих в рамках Міжнародного проєкту USAID "Економічна підтримка України

На базі нашого закладу відбулося навчання з професії “Електрогазозварник” для дорослого незайнятого населення в рамках Міжнародного проєкту “Економічна підтримка України”. Курс тривав два тижні та дав можливість слухачам опанувати основні теоретичні та практичні аспекти виконання електродугового та напівавтоматичного зварювання. За результатами виконання кваліфікаційних робіт, випускники отримали сертифікати міжнародного зразка.

Тиждень за професією "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр"

Штукатутурні роботи – це не просто розчин, кельма, правило… 👷🧱🪣🔨
Це сучасний декор, екологічна безпека, красивий інтер’єр та комфорт житла 🏠🫶
Всьому цьому наші педагоги 🧑‍🏫💪 навчають молодь.

729 днів вистояли. Переможемо

До другої річниці широкомасштабного вторгнення рф на територію України в ліцеї відбулася лінійка «729 днів вистояли. Переможемо»

Свято української мови

В ліцеї проведено свято української мови “Євангеліє любові”. Викладач української мови Кляпчук І.Б. та учні груп №5,№13, №4 познайомили присутніх з поезією воєнного часу.

І відбірковий етап конкурсу читців-декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

20 лютого у нашому ліцеї відбувся І відбірковий етап конкурсу читців-декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

Тиждень суспільних дисциплін

📖🇺🇦 Знати історію, вивчати мови, бути медіаграмотними, аналізувати події, зіставляти факти, мислити вільно та креативно – тренд сучасної молоді💪🧑‍💻
Все це і не тільки…. 💛💙 було в тижні суспільних дисциплін👇
✔️Гра “Кохання моє неприховане”💞
✔️Квест “Медіаграмотність – must hаve сучасного українця”💻
✔️Інтерактивна гра “Літературний ерудит”🧑‍🏫
✔️Акція ” Єдині та непереможні”🤝🇺🇦

День безпечного інтернету

07.02.2024 у навчальний заклад завітали старший інспектор сектору ювенальної превенції Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області майор поліції Бойчура Світлана спільно з поліцейським офіцером громади майором поліції Олександром Грибинцем, які провели цікаву бесіду з учнями навчального закладу про вміння користуватися інтернетом, щоб убезпечити себе від неприємностей. Захід був приурочений всесвітньому Дню безпечного інтернету.

Розвиваємо меблевий кластер Рівненщини

Розвиваємо меблевий кластер Рівненщини разом з ТОВ “Морган Фенічіте”⚒️
Учні та працівники ліцею відвідали меблеву фабрику у Квасилові, ознайомилися із сучасним виробництвом м’яких меблів та намітили шляхи подальшої співпраці🤝
💛

Навчання дорослих

Запрошуємо доросле населення на безкоштовне короткотермінове навчання з професії “Електрогазозварник” в рамках міжнародного проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» за підтримки USAID “Економічна підтримка України”.
Ми пропонуємо курс професійної 10-денної підготовки з отриманням сертифіката міжнародного зразка за видами робіт “Електродугове зварювання покращеним електродом ММА. Напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів МІG-МАG”.
 

День Соборності України

🤝🕊️ Об’єднані духом нації, моральними та культурними цінностями нашого народу, учні та працівники створили живий ланцюг єднання. Разом ми будуємо майбутнє нашої незалежної та соборної України!💙💛

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Вифлеємська зірка" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Змагання з войлеболу

В ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» завершилися спортивні змагання на першість навчального закладу з волейболу. В змаганнях прийняли участь 12 навчальних груп. Переможцями змагать стали:

Серед юнаків

  • І місце – команда гр..№5
  • ІІ місце – команда гр.. №3
  • ІІІ місце – команда гр.. №10

Серед дівчат

  • І місце – команда гр..№2
  • ІІ місце – команда гр.. №13
  • ІІІ місце – команда гр.. №4

 

День української хустки

Хай стане хустина навік
оберегом для роду
Хай множить жіночу красу
Підкреслює нашу природу
Зібрані кошти від проведеної акції “Смакуй куліш, зігрій солдата”, у сумі 5500 грн. були передані мамі Оніщука Олександра, нашого випускника, який захищає Україну, для придбання дрона.

День Збройних Сил України

6 грудня в навчальному закладі було проведено ряд заходів із вшанування воїнів ЗСУ. Учні груп кухарів провели акцію для збору коштів на дрон для ЗСУ.

Спортивні змагання з волейболу в ліцеї

У ліцеї проходять спортивні  змагання на першість навчального закладу з волейболу між навчальними групами.

Спортивні змагання з волейболу в м. Рівне

23.11.2023 року в м. Рівне на базі ВПУ-1 відбулися спортивні змагання з волейболу серед юнаків в залік обласної спартакіади закладів ПТНЗ. Команда нашого ліцею здобула перемогу над командами Володимирецького професійного ліцею, Дубнівського професійного ліцею, Квасилівського професійного ліцею.
Поступилися командам Рівненського професійного ліцею, Клеванського професійного ліцею і в підсумку здобула 7 місце серед закладів професійно-технічної освіти.

День Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи у ліцеї був проведений літературно-музичний івент.

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Учні гуртожитку обговорили важливі питання сьогодення: що таке толератність, які риси толерантної людини, чому важливо бути толерантним а також взяли участь у квесті: написали побажання для незнайомої людини, слова подяки батькам та вибачення людині, яку нещодавно образили, розгадали ребуси, пограли в «Шифрувальника», подарували один одному сердечко з висловами відомих людей про толерантність.

Конкурс-виставка "Хліб-найбільший скарб"

У навчальному закладі відбувся конкурс-виставка “Хліб-найбільший скарб”, у якому взяли участь працівники та учні ліцею. Найоригінальніші хлібини за своєю рецептурою випічки надіслані в Музей хліба🍞

У закладі стартував І етап учнівських олімпіад

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Поліські пересмішники" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Тиждень за професією "Муляр; пічник; штукатур"

Радіодиктант національної єдності 2023

Першість ліцею з футболу

З 19 вересня по 25 жовтня 2023 року в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” пройшли спортивні змагання на першість навчального закладу з футболу між навчальними групами. В змаганнях прийняли участь 10 команд. Переможцями першості стали:  група №5 (штукатур, лицювальник-плиточник, маляр) – І місце, група №6 (столяр будівельний, паркетник, верстатник деревообробних верстатів) – ІІ місце, група №7 (муляр, пічник, штукатур) – ІІІ місце

Учасники першого відбіркового етапу обласного пісенного конкурсу "Поліська січ", ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Спортивні змагання

12 жовтня 2023 року в м. Рівне відбулися спортивні змагання з шах та настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти в залік обласної спартакіади ПТНЗ.
Команда дівчат з шах нашого навчального закладу в складі Мельник Софії (група №4) та Яковчук Марії (група №13) зайняла ІІІ місце в
спартакіаді. Команда юнаків з настільного тенісу в складі Шулевського Валентина (група №9) та Кручка Володимира (група №5) зайняла ІV місце в спартакіаді серед 16 команд.

Тиждень природничих дисциплін

👉Урок ментального здоров’я «В гармонії із собою та світом»🫶
👉STEAM-дослідження «Вивчення географічних оболонок Землі»🔭
👉Екологічний хакатон «Сучасні проблеми забруднення довкілля в Україні» 🏞️
👉Географічний квест «Мандрівка Україною»
👉Хімічний воркшоп «Властивості та застосування металів»🧪

ІV Міжнародний урок доброти

В рамках тижня природничих дисциплін учні ліцею долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин 🐈‍⬛🐕🦜

Всеукраїнський флешмоб до Дня ментального

В Соснівському професійному ліцеї відбулося військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України. У цьому заході прийняли участь всі учні навчального закладу. В програму свята увійшли девіз, конкурси строю та пісні між навчальними групами, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Рада учнівського самоврядування ліцею провела ярмарок-продаж домашніх виробів. За виручені кошти були придбані 4 павербанки потужністю 50000 mAh, які згодом відправили нашим воїнам-випускникам на бойові позиції у Донецьку область.

Військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України

В Соснівському професійному ліцеї відбулося військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України. У цьому заході прийняли участь всі учні навчального закладу. В програму свята увійшли девіз, конкурси строю та пісні між навчальними групами, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Стажування електрогазозварників

Викладач спецдисциплін Сергій Онофрейчук та майстер виробничого навчання Олександр Чикалюк удосконалили свої професійні навички шляхом стажування у навчальному центрі FRONIUS, європейського виробника сучасного зварювального обладнання ( м.Стрій, Львівська область)

День вчителя

З нагоди Дня працівника освіти у закладі відбувся святковий захід на який був запрошений майстер виробничого навчання, який прибув із зони бойових дій (на даний час у відпустці).

Шукаємо таланти

Щорічно, з метою виявлення творчих здібностей серед учнів перших курсів, в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей”, на початку нового навчального року, проходить мистецьке дійство під назвою “Шукаємо таланти”. А також участь в обласному конкурсі “Мій талант”, що проходить в рамках проєкту “Арт – терапія для дітей війни” організованим НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області.

Всесвітній день прибирання

16 вересня, в день Всесвітнього дня прибирання колектив ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” долучився до акції “World Cleanup Day”.
🌳🌍Хай небо буде мирним, а Україна чистою💛💙

Початок навчального року

Хвилиною мовчання та гімном України розпочався новий навчальний рік у нашому ліцеї. Ряди першокурсників поповнили більше сотні юнаків та дівчат, адже будевельник – це напрестижніша, найавангардніша професія🇺🇦

ВСТУП_2023

 
📣Відбулося засідання приймальної комісії і ми щиро вітаємо абітурієнтів, які стали студентами нашого закладу💛💙🧑‍🏫
📢Набір учнів за професіями
🧑‍🏭Електрогазозварник
👷Робітник-будівельник
🧑‍🔧Столяр
продовжено до 1 жовтня, кількість місць обмежена🔥

День Прапора України

Сьогодні 23 серпня 2023 року у ліцеї урочисто був піднятий Державний Прапор України🇺🇦

Відбувся звіт директора про роботу у 2022-2023 н.р.

Відбувся звіт директора ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” Олега Шеремета про роботу у 2022-2023 н.р..

Олег Валерійович проаналізував основні напрямки діяльності колективу, акцентував увагу на перспективах розвитку закладу. Більшістю голосів членів трудового колективу роботу керівника визнано задовільною.

Випуск 2023

Завдячуючи Українським Атлантам – ЗСУ, сьогоднішнього ясного, погожого дня ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” під звуки Державного гімну України, під щирі вітання дирекції та трепетні настанови працівників навчального закладу проводжали у самостійне трудове життя 140 дипломованих випускників ліцею 2023 року.
Нехай їхні молоді майстерні руки стануть надійними відбудовниками незалежної переможної рідної держави!

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

17 травня 2023 року у ліцеї пройшов єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”, який провела інженер інженер з охорони праці. Увага акцентувалася на захисті життя та здоров’я підлітків у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.

Перший відбірковий етап конкурсу " Талановита Україна"

Ярмарок-продаж кондитерських виробів

У навчальному закладі відбувся ярмарок-продаж кондитерських виробів. Виручені кошти у сумі чотири тисячі гривень були передані на потреби ЗСУ. А саме: для ремонту автомобіля, який дуже потрібний нашому земляку Лешуку Тарасу і його побратимам.

Тактико-спеціальні навчання

27.04.2023 року в ліцеї рятувальниками 4-го державного пожежно-рятувального поста проводилися тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей”
Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *