Новини ліцею

Першість ліцею з футболу

З 19 вересня по 25 жовтня 2023 року в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” пройшли спортивні змагання на першість навчального закладу з футболу між навчальними групами 

Учасники першого відбіркового етапу обласного пісенного конкурсу "Поліська січ", ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Спортивні змагання

12 жовтня 2023 року в м. Рівне відбулися спортивні змагання з шах та настільного тенісу серед учнів закладів професійно-технічної освіти в залік обласної спартакіади ПТНЗ.
Команда дівчат з шах нашого навчального закладу в складі Мельник Софії (група №4) та Яковчук Марії (група №13) зайняла ІІІ місце в
спартакіаді. Команда юнаків з настільного тенісу в складі Шулевського Валентина (група №9) та Кручка Володимира (група №5) зайняла ІV місце в спартакіаді серед 16 команд.

Тиждень природничих дисциплін

👉Урок ментального здоров’я “В гармонії із собою та світом”🫶
👉STEAM-дослідження “Вивчення географічних оболонок Землі”🔭
👉Екологічний хакатон “Сучасні проблеми забруднення довкілля в Україні” 🏞️
👉Географічний квест “Мандрівка Україною”
👉Хімічний воркшоп “Властивості та застосування металів”🧪

ІV Міжнародний урок доброти

В рамках тижня природничих дисциплін учні ліцею долучилися до ІV Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин 🐈‍⬛🐕🦜

Всеукраїнський флешмоб до Дня ментального

Рада учнівського самоврядування ліцею провела ярмарок-продаж домашніх виробів. За виручені кошти були придбані 4 павербанки потужністю 50000 mAh, які згодом відправили нашим воїнам-випускникам на бойові позиції у Донецьку область.

Військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України

В Соснівському професійному ліцеї відбулося військове свято присвячене Дню захисників і захисниць України. У цьому заході прийняли участь всі учні навчального закладу. В програму свята увійшли девіз, конкурси строю та пісні між навчальними групами, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

Стажування електрогазозварників

Викладач спецдисциплін Сергій Онофрейчук та майстер виробничого навчання Олександр Чикалюк удосконалили свої професійні навички шляхом стажування у навчальному центрі FRONIUS, європейського виробника сучасного зварювального обладнання ( м.Стрій, Львівська область)

День вчителя

З нагоди Дня працівника освіти у закладі відбувся святковий захід на який був запрошений майстер виробничого навчання, який прибув із зони бойових дій (на даний час у відпустці).

Шукаємо таланти

Щорічно, з метою виявлення творчих здібностей серед учнів перших курсів, в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей”, на початку нового навчального року, проходить мистецьке дійство під назвою “Шукаємо таланти”. А також участь в обласному конкурсі “Мій талант”, що проходить в рамках проєкту “Арт – терапія для дітей війни” організованим НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області.

Всесвітній день прибирання

16 вересня, в день Всесвітнього дня прибирання колектив ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” долучився до акції “World Cleanup Day”.
🌳🌍Хай небо буде мирним, а Україна чистою💛💙

Початок навчального року

Хвилиною мовчання та гімном України розпочався новий навчальний рік у нашому ліцеї. Ряди першокурсників поповнили більше сотні юнаків та дівчат, адже будевельник – це напрестижніша, найавангардніша професія🇺🇦

ВСТУП_2023

 
📣Відбулося засідання приймальної комісії і ми щиро вітаємо абітурієнтів, які стали студентами нашого закладу💛💙🧑‍🏫
📢Набір учнів за професіями
🧑‍🏭Електрогазозварник
👷Робітник-будівельник
🧑‍🔧Столяр
продовжено до 1 жовтня, кількість місць обмежена🔥

День Прапора України

Сьогодні 23 серпня 2023 року у ліцеї урочисто був піднятий Державний Прапор України🇺🇦

Відбувся звіт директора про роботу у 2022-2023 н.р.

Відбувся звіт директора ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” Олега Шеремета про роботу у 2022-2023 н.р..

Олег Валерійович проаналізував основні напрямки діяльності колективу, акцентував увагу на перспективах розвитку закладу. Більшістю голосів членів трудового колективу роботу керівника визнано задовільною.

Випуск 2023

Завдячуючи Українським Атлантам – ЗСУ, сьогоднішнього ясного, погожого дня ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” під звуки Державного гімну України, під щирі вітання дирекції та трепетні настанови працівників навчального закладу проводжали у самостійне трудове життя 140 дипломованих випускників ліцею 2023 року.
Нехай їхні молоді майстерні руки стануть надійними відбудовниками незалежної переможної рідної держави!

Єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

17 травня 2023 року у ліцеї пройшов єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”, який провела інженер інженер з охорони праці. Увага акцентувалася на захисті життя та здоров’я підлітків у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки.

Перший відбірковий етап конкурсу " Талановита Україна"

Ярмарок-продаж кондитерських виробів

У навчальному закладі відбувся ярмарок-продаж кондитерських виробів. Виручені кошти у сумі чотири тисячі гривень були передані на потреби ЗСУ. А саме: для ремонту автомобіля, який дуже потрібний нашому земляку Лешуку Тарасу і його побратимам.

Тактико-спеціальні навчання

27.04.2023 року в ліцеї рятувальниками 4-го державного пожежно-рятувального поста проводилися тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей”
Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками.

День відкритих дверей

24.04.2023 року були гостинно відчинені усі двері нашого закладу для майбутніх абітурієнтів. Педагоги та учні ліцею презентували робітничі професії, умови вступу, провели серію майстер-класів, підготували вітальну програму.
Тих, хто не зміг долучитися сьогодні до нашої зустрічі офлайн, запрошуємо на День відкритих дверей онлайн 27 квітня 2023 року. Слідкуйте за нашими новинами та отримайте більше інформації щодо вступу на сайті ліцею

Незламні на освітньому фронті

Незважаючи на безсонну ніч через затяжну повітряну тривогу, виробниче навчання у наших кондитерів пройшло плідно та творчо. Готували легендарне тістечко “Павлова”🧁
Красиво та неймовірно смачно 😋

До Всесвітнього дня поезії

Надзвичайно пишаємося юною поеткою, яка навчається в нашому ліцеї. Це учениця групи №4 Оля Остапчук – призерка літературного конкурсу “Україна назавжди жива” (керівник Інна Кляпчук). Свою поезію Оля ілюструвала власними малюнками. Бажаємо нашій учениці невичерпного натхнення і нових літературних звершень.
Для ВПО та учнів ліцею із соціально незахищених верств населення у навчальний заклад від Християнська медична асоціація Рівне надійшли продуктові набори. Подарунки вручив директор ліцею Шеремет Олег Валерійович.
Окрему подяку висловлюємо Гусар Галині Йосипівні, голові Християнської медичної асоціації Рівненської області за надану допомогу🙏🙏🙏

Перший відбірковий етап конкурсу " Юна зірка"

В рамках проєкту ” Арт – терапія для дітей війни” з ініціативи НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області проводиться традиційний обласний огляд – конкурс української естрадної пісні “Юна зірка”. В ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей пройшов перший відбірковий етап конкурсу ” Юна зірка” серед здобувачів освіти першого і другого курсів. Переможницею визначено першокурсницю Власюк Ангеліну , яка виконала пісню “Я не дозволю вбивати мого брата”

Формуємо демократичне освітнє середовище та популяризуємо демократичні цінності

 
Соснівський професійний ліцей у партнерстві із IFES Ukraine, Директоратом професійної освіти, за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна, Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada to Ukraine) та британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv) бере участь у реалізації проєкту “Демократія: ідеї на практиці”. Метою впровадження нового навчального курсу є популяризація та утвердження в молодіжному середовищі демократичних цінностей та ставлень, формування громадянської культури, усвідомлення цінності свободи, прав людини, готовності до участі у громадському житті. Цілі проєкту реалізуються викладачкою Катериною ГУНТІК шляхом проведення лекцій, тренінгів, інтерактивних та практичних занять.

День екскурсоводів

День Небесної Сотні

Дев’ять років тому українці, обгорнуті у синьо-жовті стяги та прапори ЄС, вийшли виборювати своє майбутнє, не дали диктатурі вкорінитися у нашій країні та показали світові всю силу, стійкість і незламність нашої нації.
Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни. В гуртожитку ліцею проведено ряд заходів з метою вшанування полеглих під час Революції гідності: переглянули документальні стрічки з циклу «Зима, що нас змінила» з подальшим обговоренням, фото та відео подій на Майдані, згадали історії загиблих героїв з Рівненщини та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Подвиг Небесної Сотні допоміг та мобілізував українське суспільство на боротьбу, яка продовжується і досі.
Вони втримали небо свободи над нами. Пам‘ятаємо, боремось та переможемо. Герої не вмирають.

З Україною в серці

16 лютого відбувся флешмоб “З Україною в серці” метою якого є консолідація українського суспільства, віра в перемогу, виховання громадянської позиції кожного здобувача освіти

"Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

9 лютого відбувся І етап обласного конкурсу читців декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”. Всі навчальні групи долучилися до конкурсу. Переможцями стали Буренков Кирило гр. №13 та Совпенчук Ярослава гр. №13.

Тиждень природничих дисциплін в ліцеї

 
(06-10.02.2023)
🌎 Урок – мандрівка з географії “США: місце країни у світі та регіоні”
🏜️ Створення карти розуму “Біосфера та грунти”
🌿Екологічний хакатон “Проблеми забруднення довкілля”
🙋 Всеукраїнський онлайн конкурс”Будь природі другом”
🆘 Тренінгове заняття “Правила надання першої долікарської допомоги’
🧪 Урок-презентація з хімії “Нафта – основа сучасного виробництва”

День Соборності України

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності. Саме з цієї нагоди вихователі гуртожитку Віра Ткачук та Лідія Антонюк провели з учнями гру-квест «Україна незвідана: у пошуках скарбів».
Захід був спрямований на поглиблення знань учнів з історії України, виховання національно свідомого громадянина-патріота готового відстоювати єдність та незалежність своєї Батьківщини.

До Дня Соборності колектив працівників та учнів ліцею прийняли участь в організації та проведенні ланцюга єдності.

Перший відбірковий етап обласного конкурсу "Вифлеємська зірка" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Переможниця першого відбіркового етапу конкурсу "Поліські пересмішники" Совпенчук Ярослава, Павло Глазовий "Як Кузьму провчила жінка"

Перший відбірковий етап обласного конкурсу "Поліські пересмішники" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін (24.10.2022 -28.10.2022)

☑️Презентаційний урок з іноземної (німецької) мови “Улюблені свята німців”
☑️Урок-тренінг “Гендерні стереотипи в суспільстві”
☑️Учнівський інтенсив з медіаграмотності
“Аналізуємо інформацію правильно”
☑️ Урок патріотизму “Готові до спротиву. Сильні. Незламні. Вільні”
☑️ Всеукраїнський конкурс “Захисники і захисниці України”
☑️Бібліотечний вікенд “12 найкращих українських романів, які має прочитати кожен”

25 жовтня - Міжнародний день боротьби жінок за мир

 
💛💙 “Готові до спротиву. Сильні. Незламні. Вільні” 🇺🇦
З нагоди Міжнародного дня боротьби жінок за мир викладачами Леся Оніщук та Наталія Новачок було проведено урок патріотизму для першокурсників “Готові до спротиву. Сильні. Незламні. Вільні”.
Тиждень за професією “Кухар; кондитер”🧑‍🍳
(17.10.2022 – 21.10.2022)
☑️ Інформаційний марафон “Здорове харчування”🍏
☑️ Волонтерський проєкт “Гарячий обід для воїнів ЗСУ” 🥣
☑️Професійні посиденьки “Поговоримо про бісквіти”🥮
☑️Благодійний ярмарок ( зібрано 5034 грн для ЗСУ)🇺🇦💰
💙Навчаємось💛Працюємо💙
🇺🇦Наближаємо перемогу!🇺🇦

Фотосвітлини проведення першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Поліська січ" серед учасників гуртків художньої самодіяльності ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

Урок доброти 2022

ІІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин ( з нагоди Міжнародного дня захисту тварин)
🚑🚑🚑
‼️Перша домедична допомога потерпілому є не тільки запорукою успішного подальшого лікування, а найчастіше й фактором порятунку людського життя. Бувають ситуації, коли найпростіші дії, виконані швидко і правильно, є вирішальними.
☝🏻Саме тому, так важливо, щоб кожна людина вміла правильно і в найкоротші терміни надати першу невідкладну допомогу тим, хто її потребує, а інколи й сама собі.
💌Дякуємо #МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ за змістовне навчання за курсом ВSL (базова підтримка життя)

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Юна зірка"

Проведено День відкритих дверей онлайн

5 травня 2022р в ліцеї проведено День відкритих дверей в онлайн-форматі. Учасники заходу мали змогу ознайомитися із умовами вступу та особливостями організації освітнього процесу, отримати відповіді на усі свої запитання.

Все буде Україна! Разом до Перемоги!

Учнівський та трудовий колектив ліцею щиро підтримують наших захисників, долучаючись до волонтерської допомоги

Квест "Мова єднає усіх"

В рамках тижня суспільно-гуманітарних дисциплін у ліцеї був проведений квест “Мова єднає усіх”.
Учні змагалися в знанні рідної мови, приймаючи участь в різноманітних інтелектуальних і творчих конкурсах.

День єднання

Колектив ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” долучився до патріотичної акції, спрямованої на підтримку та єднання України! З Днем єднання, Україно!

Інспектори ювінальної превенції Наталія Трофимчук та Світлана Бойчура провели в ліцеї із учнями заняття на тему “Втягнення неповнолітніх осіб у злочинну діяльність , пов’язану із онлайн шахрайством та їх наслідки”

Флешмоб "У єдності наша сила" присвячений Дню Соборності України

🇺🇦Флешмоб “У єдності наша сила” присвячений Дню Соборності України відбувся у ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” за участі працівників і здобувачів освіти.

2021 рік - рік досягнень та здобутків ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

🏆 Розширення напрямків роботи навчально-практичного центру деревообробки
🏆Створення STEAM-лабораторії
🏆Модернізація майстерні електрогазозварників
🏆Оновлення кабінету технології кам’яних робіт
🏆Впровадження нових форм професійного навчання (стажування, підвищення кваліфікації, перепідготовка, професійне навчання)
🏆Участь у Міжнародному GIZ-проєкті з енергоефективності
🏆Участь у розробці нових стандартів професійної (професійно-технічної) освіти ( Деревообробник будівельний, Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків)
🏆Ряд перемог в конкурсах художньо-естетичного спрямування
( 1 місце – конкурс фоторобіт ” Моя Україна”
2 місце – конкурс стрілецької пісні ” Поліська Січ”
2 місце – конкурс естрадної пісні “Юна зірка”
3 місце – конкурс читців-декламаторів “В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя”
🏆Методичні здобутки педагогів ( участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях і вебінарах)
🏆Покращення умов проживання в гуртожитку
🏆Реалізація проекту “Свої меблі”

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу " Вифлеємська зірка", що пройшов в ДПТНЗ " Соснівський професійний ліцей"

Тиждень економіко-математичних дисциплін в ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

 
▶️ Тренінг з економічних дисциплін “Урок заощаджень в Україні”
▶️ Відкритий урок з математики ” Тригонометричні функції довільного кута”
▶️ Творчий конкурс “Фірма моєї мрії”
▶️Лабораторний практикум з фізики ” Визначення прискорення вільного падіння”
▶️ Вікторина ” Цікава математика”

Тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей"

9 грудня 2021 року в ліцеї рятувальниками 4-го державного пожежно-рятувального поста проводилися тактико-спеціальні навчання на тему: «Гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт на об’єктах з масовим перебуванням людей”
Проведення таких спільних навчань є запорукою злагодженої роботи служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, що призведе до їх успішної ліквідації з мінімальними матеріальними збитками.

#16днівпротинасильства

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей”, практичним психологом було проведено ряд інформаційно- просвітницьких бесід в учнівських групах “Що я знаю про ВІЛ та СНІД”, “Знати, щоб жити”. Мета – формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих.

І етап заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "МОЯ УКРАЇНО!" серед учнів навчальних груп

18 листопада відбувся перший відбірковий етап робіт юних фотоаматорів “МОЯ УКРАЇНО!”. На конкурс було представлено 56 фотографій

Тиждень природничих дисциплін в ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей" ФОТОЗВІТ ОНЛАЙН-ЗАХОДІВ:

Тиждень природничих дисциплін в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” 🌿🌦️🌎🧪
ФОТОЗВІТ ОНЛАЙН-ЗАХОДІВ:
🌎Конкурс знавців географії ” Моя рідна країна – Україна”
🧑‍💻Учнівський інтенсив “Профілактика професійних захворювань будівельників”
🧪Вікторина “Чи знаєте ви хімію?”
🌿Інтелектуальна гра “Я люблю біологію”
🛤️Урок – подорож “Країни Європи”
🚹Біологічне дослідження “Хімічний склад людського тіла”
🌅Конкурс творчих робіт ” Земля- наш спільний дім”

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Поліські пересмішники" ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"

 В
зв’язку з карантинними обмеженнями відбірковий етап пройшов дистанційно. В ньому взяли участь та записали відео декілька учнів з різних навчальних груп, що знаходяться на дистанційній формі навчання. З побажання учасників відеозаписи не оприлюднюємо на загал, з їх дозволу фотоколаж! Кращий гуморист візьме з участь (заочно) в заключному обласному конкурсі юних гумористів!

Учасники першого відбіркового етапу обласного конкурсу "Поліська січ" серед учнів, учасників художньої самодіяльності ДПТНЗ " Соснівський професійний ліцей"

День захисників та захисниць України

До Дня захисників та захисниць України у ліцеї була проведена урочиста лінійка із вшануванням пам'яті випускників захиблих в АТО. Усі навчальні групи прийняли активну участь у святі "Козацькі звитяги". Було відзначено кращі групи у номінаціях: - стройового кроку; - девізу; - пісні.

ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей" долучився до проведення Всеукраїнського тижня проти булінгу.

День вчителя та День профтехосвіти

Свято осіннього цвітограю

До 30 річниці Незалежності України у ліцеї відбулося свято осіннього цвітограю за трьома номінаціями: “Вишиване перевесло”, “Натхнення клубочок вплетім у віночок”, “Осінь в аплікаціях та рослинних композиціях”

День фізичної культури

14 вересня 2021 року в нашому ліцеї відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури в якому прийняли участь всі навчальні групи навчального закладу. В програму свята було включено:
-змагання з армрестлінгу серед юнаків та дівчат;
-підтягування на перекладині для хлопців, вис на перекладині для дівчат;
-перетягування линви.
Переможцем серед юнаків в армрестлінгу став Рахильчук Артем групи №11, серед дівчат Поліщук Катерина групи №13.
В підтягуванні на перекладині І місце розділили учень групи №1 Горбатюк Владислав та учень групи №8 Бондар Богдан. Серед дівчат у висі на перекладині перемогла учениця групи № 4 Ровенець Анна.
В перетягуванні линви серед хлопців перемогла команда групи №11, серед дівчат команда групи №13.
ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” запрошує на навчання у 2021-2022 н.р. випускників 9, 11 класів та незайняту молодь🧑‍🌾👩‍🍳
МИ ПРОПОНУЄМО:
✅ Престижні та високоопрачувані професії🧑‍🌾💲
✅Спрощені умови вступу (без ЗНО та вступних випробувань)😃
✅Соціальні гарантії ( стипендія, соціальні виплати, зарахування стажу навчання як трудового)👌
✅Цікаве навчання та змістовне дозвілля🎸🤾‍♂️
✅Можливість професійного росту та розвитку🏆📒

Випуск висококваліфікованих спеціалістів ліцею

25 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди випуску висококваліфікованих спеціалістів ліцею.
В добру путь прозвучали настанови для випускників від директора, викладачів, меншокурсників, профспілкового комітету.
Кращі учні були відзначені цінними подарунками.
На урочисті були запрошені працедавці, члени місцевої ОТГ, батьки та друзі учнів.

Майстер-класи

3 червня 2021 року знову зустрічали гостей, учнів Бистрицького ліцею. Море позитиву👍👍👍 та шквал яскравих емоцій 😄🤩🔥отримали всі учасники чергової серії майстер-класів з робітничих професій👷🧑‍🍳🧑‍🔧 У програмі заходу були:
📌 Зустріч із дирекцією та ознайомлення із умовами вступу на навчання
📌 Майстер-класи за напрямками:
◀️ Кондитерське мистецтво🧁
◀️ Сучасні технології у будівництві👷
◀️ Сучасні технології обробки деревини
📌Фотозона “Приміряй професію”

📌 Розіграш сувенірів та ще багато цікавого👍🤩🔥

Відбулась чергова серія майстер-класів з професій будівельного профілю

РЕМЕСЛО – НЕ КОРОМИСЛО, НА ПЛЕЧАХ НЕ НОСИТИ😉😉😉
Сьогодні відбулась чергова серія майстер-класів з професій будівельного профілю. Цього разу зустрічали учнів Прислуцького ліцею.

РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ - ЦЕ КРУТО!!!

РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ – ЦЕ КРУТО!!!😏
У цьому переконалися учні Марининської ЗОШ, завітавши до нас на серію майстер-класів за напрямками:
  • кондитерське мистецтво
  • будівельні технології
  • сучасні технології обробки деревини.
В ході зустрічі майбутні абітурієнти були ознайомлені із переліком робітничих професій, умовами вступу до закладу, особливостями організації освітнього процесу та мали можливість спробувати себе у ролі кондитерів, столярів, штукатурів та мулярів.

ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей" на виставці-ярмарці презентував робітничі професії

Колектив ДПТНЗ "Соснівський професійний ліцей"приєднався до Веукраїнського флешмобу #Україна_починається_з_тебе

Проведений тренінг «Синдром професійного вигорання. Збережемо здоров'я разом»

Професія педагога – одна із тих, у якій емоційне вигорання та синдром «професійного вигорання» є найбільш поширеними. Дуже важливим є питання вивчення особливостей виникнення, розвитку, перебігу, а головне – запобігання виникненню синдрому «професійного вигорання». Саме тому в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” практичним психологом Ю.В. Мельник був проведений тренінг «Синдром професійного вигорання. Збережемо здоров’я разом». Психолог ознайомила учасників з таким поняттям «емоційне вигорання», його основними причинами та симптомами, створення умов для психологічного розвантаження педагогів. Наприкінці тренінгу бібліотекар Н.Г. Себа презентувала змістовну і оригінальну книжкову виставку “Книжковий антидепресант: книги, які викликають позитивні емоції”. Відомо, що читання – це засіб психологічного омолодження та джерело емоційної віддачі, що робить наше життя емоційно наповненим.

Дня Пам'яті та Примирення

З нагоди Дня Пам’яті та Примирення кращі учні ліцею поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам, які віддали життя за незалежність України.

Відбувся І етап обласного конкурсу "ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА"

Всесвітній день охорони праці

Щороку, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. У 2021 році 28 квітня пройшов під девізом “Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР ”. З цієї нагоди проводилися відповідні заходи. Їх мета – привернення уваги суспільства до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам.

ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” активно долучився до проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці в ліцеї: оформлено інформаційні бюлетені “28 квітня – Всесвітній день охорони праці”, організовано Квест “Охорона праці – запорука життя!”, в кожній навчальній групі проведено виховні години “Кожен знає: охорона праці в житті допомагає!“, бібліотека презентувала книжкову виставку з питань охорони праці, правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки “Охорона праці – запорука життя” та Бібліохвилинку “Безпечні умови праці – запорука довгого життя!”.

І відбірковий етап конкурсу "Юна зірка"

В рамках проведення обласного огляду конкурсу української естрадної пісні “Юна зірка” в ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” пройшов І відбірковий етап конкурсу.

Учасники продемонстрували свої вокальні уміння, таланти. За результатами відданих умовних голосів активу учнівського самоврядування  та членів жюрі кращою вокалісткою конкурсу “Юна зірка ліцею 2021” визнана Остапчук Ольга

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією “Штукатур”

5 квітня 2021 року, учень ДПТНЗ “Соснівський професійний ліцей” Мельник Віталій (майстер в/н – Бойчук С.Г., викладач спецдисциплін – Довмат Р.М.) прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за професією “Штукатур” у дистанційному форматі (з використанням технологій – локації теоретичного та практичного завдання).

Тиждень за професією “Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр”

В рамках проведення тижня за професією “Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр” майстром виробничого навчання Андрощук А.О. проведено творчу майстерню “Виготовлення декоративних виробів з гіпсу”. Учні із задоволенням виготовляли декоративну гіпсову плитку, підвазонники, декоративні садові фігурки.

Стажування за індивідуальною програмою та проведення кваліфікаційої атестації з підтвердження робітничої кваліфікації

На базі навчально-практичного центру деревообробки успішно завершено стажування за індивідуальною програмою та проведено кваліфікаційну атестацію з підтвердження робітничої кваліфікації. Вітаємо колегу Євгенія Кулика, майстра виробничого навчання ДНЗ “Глухівське вище професійне училище ” із підтвердженням 4 розряду верстатника деревообробних верстатів та бажаємо професійного росту і нових здобутків.

Майстер-клас “Виготовлення металевої хвіртки”

Майстром виробничого навчання Онофрейчуком С.В. було проведено майстер-клас із зварювальних технологій “Виготовлення металевої хвіртки”. Під керівництвом досвідченого майстра учні виконували роботи по зварюванню металевих елементів та оздобленню конструкції елементами художньої ковки.

Проведено засідання методичної комісії з виховної роботи

В рамках роботи методичної комісії з виховної роботи класним керівником Шеремет О.І. та майстром виробничого навчання Мукомельцем А.В. було проведено презентаційний виховний захід у групі №12 (ІІІ курс, професія “Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків”) за темою “Калейдоскоп здоров’я”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *